top of page

Projeler

Son Çalışmalar

TED Kulüp Havuzu

Bu proje üzerinde çalışırken kullandığımız malzeme ve teknikler konusunda son derece hassas davrandık. Beklentilerini karşılamak ve istedikleri sonuçları elde etmek için müşterimize her aşamada danıştık. Önder Havuz Ticaret Ltd. Şti. olarak hedefimiz müşterilerimizle sürekli dirsek teması halinde çalışarak hayallerindeki projeleri hayata geçirmektir.

Adıvar Lisesi Havuzu

Bu projede endüstri standartlarına uygunluk adına birçok önlem aldık. Sonuçta projeyi belirlenen bütçe ve takvim içerisinde başarıyla bitirdik. Bu proje müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi konusundaki standartlarımızın mükemmel bir örneğini teşkil etmektedir. Benzer projelerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Hemen bugün bizimle iletişime geçin.

Güner Üniversitesi Havuzu

Karmaşık bir işi yönetebilecek, lisanslı bir müteahhitlik firması arıyorsanız, bu projeyi yeteneklerimizin kanıtı olarak kabul edin. Belirlenen takvim ve bütçe dahilinde kaliteli sonuçlar almayı başardık. İhtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak için müşterimiz ile yakın bir şekilde çalıştık. Elde edilen sonuçlar yoruma gerek kalmayacak kadar başarılıydı.

bottom of page